Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
 •  

   

   

  KAROL DŽALAJ - TRIATLON

  karol

  Nebudem urcite velmi prehanat, ked poviem ze urcite tento borec moze zamiesat kartami o par dni na ostrove Langkawi. Kto si pamata suboje ktore Kajo zvadzal minulu sezonu s Filipom na majstrakoch slovenska alebo s Petom Vabrouskom na Moraviamane tak mi uveri ze Malajzia by za urcitych podmienok mohla byt miesto kde Kajo moze urobit minimalne tak skvely vysledok ako pred rokom Miso Kulich ktory vyhral svoju age group. Zatial co u Misa jednoznacne sa jednalo o postup na Hawaii, tieto ambicie Karol nema.
  Kazdopadne 28.februara na Ironmanlive.com mozete vsetci vidiet ako sa Kajo pobije so zvyskom startoveho pola na IRONMAN MALAYSIA 2009 na svojom gigantickom Cervele ktore si podobne ako Peto Vabrousek otestoval aj v aero tuneli v Prahe...
  Letime uz 19.februara takze na aklimatizaciu bude kopec casu na co sa obaja moc tesime lebo taky tyzden v tropickych horucavach pri tomto pocasi nemusi padnut vobec zle.

  Jazdecký rok 2009 juniora Jána Novotného

  Rok 2009 bol pre Jána Novotného ml. prvým rokom v kategórii juniorov. Vzhľadom k tomu, že juniorská kategória je od 15r. do 18 r. prvý rok v tejto konkurencii je mimoriadne ťažký.Napriek tomu „ náš junior “  nesklamal a s kobylkou VIARELLA sa nominoval do finále majstrovsiev Slovenska 2009, ktoré sa konali v Národnom žrebčíne Topolčianky. Tomu predchádzalo tretie miesto s CARISSIMOM na majstrovstvách Východoslovenskej oblasti, ktoré sa uskutočnili v Raslaviciach a všetci si dobre pamätáme v akom počasí sa pretekalo.
  V ťažkej konkurencii sa nestratil ani v náročných súťažiach v rámci Slovenska, kde zbieral popredné umiestnenia, ako napr. Bratislava, Pezinok, Stropkov a dôstojne nás reprezentoval aj v zahraničí.  V Tatranskej Lomnici, kde bolo 1. novembra slávnostné vyhodnocovanie jazdeckej sezóny bol vyhlásený ako tretí najlepší junior pre rok 2009. Do ďalšej sezóny mu želáme veľa zdravia a jazdeckých úspechov pri reprezentácii jazdeckého klubu a obce Raslavice.

  Jakub Hudák získal bronz na MS v pretláčaní pravou rukou

   

   

 •  Meniny na web

 • Partnerské obce • Vyhľadávač

   Google
 • Odkazy